+90 532 156 83 86

Sosyal Medyada Biz}

Neden Biz

Evden eve taşımacılık sektörü ile ilk tanışmamız 2000’li yılların başında oldu. İlk olarak, bir araçla nakliye işine adım attık. Daha sonra, sermayemizi genişleterek, kadromuza yeni araçlar ekledik.

 

Tabi ki müşterilerimizin de bize destek olması ve bizi tercih etmesi büyümemiz deki en büyük etken. Şimdi ise, çok sayıda nakliye aracımız ve yük asansörlerimizle birlikte aynı anda bir çok yerde hizmet sağlaya bilmekteyiz.

 

Tek bir nakliye aracı ile çıktığımız bu yolda yılmadan, sıkılmadan ve her türlü zorluğun üstesinden gelerek bu günlere geldik. Bu günlere gelmemizde katkısı olan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

 

Adana Evden Eve Nakliyat ekibi olarak, memnuniyetiniz için tüm sermayemizle çalışıyoruz.

 

Adana Evden Eve Nakliyat ekibi olarak 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaramızla sizlere her türlü bilgiyi anında aktarmaya hazırız! Bizlerle telefonla iletişime geçtikten sonra dilerseniz, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekspertizimiz evinizin ve taşınacağınız yerin konumunu inceler. Bina asansörü ya da merdiveniyle mi taşıma yapılacak yoksa asansörlü sistem mi kurulacağına, hangi yöntemin daha sağlıklı olacağına istişare yoluyla karar verir. Eşyalarınızın miktarına göre kullanılacak paketleme materyallerine ve çalışacak personel sayısına karar verir. İstenmeyen bir hasar sonucu oluşabilecek mağduriyetin önüne geçmek için eşyalarınız ücretsiz olarak sigortalanır. Eksperimiz ziyareti sırasında eşyalarınızın sigorta değerini belirler ve eşyalarınızın zarar görmesi sonucu belirlenen bu değer siz değerli müşterilerimize ödenir ve böylece mağduriyetiniz bir nebze de olsa giderilmiş olur. Böylece taşınmanın tüm detayları konuşulmuş ve bir rapora dökülmüş olur. Firmamız kalite ve güvencesiyle taşınma günü hiçbir kötü sürprizle karşılaşmazsınız.

 

Adana Evden Eve Nakliyat olarak 20. Yılımızda hala ilk günkü heyecanla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor olmaktan çok mutluyuz! Eğer siz de müşterimiz olmak, Ayrıcalığımızı yaşamak isterseniz, bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Yılların Tecrübesi

1998 yılından beri aralıksız olarak taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Bize Güvenebilirsiniz

Küçükten büyüğe her türlü işimizi ve sizi sözleşme yaparak garantiliyoruz.

Hızlı ve Ekonomik

Hem hızlı hem de ekonomik olsun diye asansörlü taşıma yapıyoruz.

%100 Garantili

Eşyalarınızı rahatlıkla bize teslim edebilirsiniz. Yüzde Yüz garantili taşıyoruz.