+90 532 156 83 86

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Adana Evden Eve 1998 yılında Adana’da kurulmuş olup o zamandan bu yana büyüyen evden eve nakliyat sektöründe Adana ‘da lider bir firma, Türkiye genelinde ise hatırı sayılır bir konuma yükselmiştir. Gerek ambalajlama gerek taşıma aşamasında yenilikçi sistemleriyle adından sıkça söz ettiren Adana Evden Eve, adında da anlaşılacağı üzere taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatları ile kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. Sizde bu üstün hizmet anlayışını denemek isterseniz firmamız sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

 

Misyonumuz

Hızlı, güvenilir ve güncel teknoloji destekli nakliyat hizmetinin tüm gereklerini; müşterilerimizin talebi, taahhüdümüz ve kalite sistemimize uygun olarak yerine getirmek, Sürekli değişim ve gelişimi, yaşam biçimi haline getiren çalışanlarımız ile müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak, rekabet gücümüzü taşımacılık sektöründe sürdürmektir.

 

Vizyonumuz

Adana Evden eve nakliyat ve uluslararası nakliye sektöründe, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak, Bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında; hizmet üreten, ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olmaktır.

 

Nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini sağlayacak yüksek kalitede hizmet veren firmamız Adana merkezli olmakta ve bütün Adana ilçelerine de aynı şekilde hizmet götürüyoruz.

Hakkımızda bilinmesini istediğimiz en önemli nokta müşterilerimize güvenilir olarak hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyulan bütün nakliyat hizmetlerini veriyoruz. Her müşterimizin özel olduğunu düşünerek onlara özel çözümler üretmekteyiz. Nakliyatın profesyonel bir ekip ile yapılması gerektiğini bilerek çalışma arkadaşlarımızı her zaman dikkatle seçiyor ve düzenli olarak eğitin verdiğimiz ekip arkadaşlarımızın müşterilerimize güler yüzlü bir şekilde hizmet vermelerini sağlıyoruz.

 

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Evini ya da ofisini taşıması gereken kişiler için yaşanan en büyük endişenin eşyalarının zarar görmesi olduğunu biliyoruz ve bu endişeye bir son vermek için müşterilerimize sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Uzman eksper arkadaşlarımız taşınması gereken eşyalarınızı yerinde görmekte ve hazırladıkları rapor ile gerçek değerinden sigortaları yapılmaktadır. Firma olarak ambalajlama ve paketlemede kullandığımız özel teknikler sayesinde eşyalarınızın çoğu zaman hiç hasar görmeden taşınması sağlanmaktadır ama biz yine de elde olmayan sebeplerden dolayı olabilecek hasarlar için sigortalı nakliyatı ciddiyetle yapmaktayız. Ambalajlama ve paketleme için TSE standartlarında kaliteli malzeme kullanıyor ve her eşyanın kendi cinsine uygun olarak koruma altına alınmasını sağlıyoruz.

 

Hedefimiz

Teknolojide yaşanan gelişmelere paralel olarak nakliyat sektöründe de gelişmeler olmaktadır. Bir süredir evden eve nakliyat için asansör sistemleri kullanılmakta ve Adana Evden Eve Nakliyat olarak biz de modern asansör sistemleri kullanmaktayız. Adana Evden Eve nakliyat olarak hedefimiz müşteri memnuniyeti sağlamak ve firmamızı tercih eden kişilerin ve kurumların taşınmalarını sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamaktır. Müşterilerimize verdiğimiz sözlerde duruyor ve her zaman güvenilir olduğumuzu verdiğimiz sözlerde durarak gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına onların eşyalarının güvenle ve hızlı olarak taşınmasını sağlıyor ayrıca parça eşya taşımacılığı ve depolama hizmetlerini de yüksek kalitede veriyoruz. Şehir içinde olduğu gibi şehirler arası taşımacılığı da profesyonel ekibimiz ile kaliteli olarak veriyoruz.